Ekibimiz

Ömer Durak
Avukat

Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Avukatlık stajını tamamladıktan sonra kariyerine Türkiye'nin sektördeki bir numaralı müzik yapım şirketi bünyesinde hukuk müşaviri olarak başlamıştır. Burada Fikir ve Sanat Eserleri alanında ve müzik piyasasında uzmanlaşma ve Türkiye'nin önemli sanatçılarıyla ve yapımcı şirketleriyle çalışma fırsatı bulmuştur. İkinci dil olarak İngilizce’ye hakimdir. Av.Ömer Durak hukuk kariyerine 1999 yılında kurduğu Ömer Durak Hukuk Bürosu ile bugüne kadar devam etmektedir

Andaç Nergiz
Avukat

2010 yılında Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. 2011 yılında avukatlık stajını tamamladıktan sonra 2012 yılında University Of Sussex’ te Uluslararası Ticaret Hukuku üzerine yüksek lisans yaptı. Ayrıca 2014 yılında University Of Sussex’ te Hukuk Fakültesi eğitimini tamamladı. İkinci dil olarak İngilizce’ye hakimdir. 2017 yılından itibaren Ömer Durak Hukuk Bürosu’nda çalışmalarına yönetici avukat devam etmektedir.

İpek Şahin
Avukat

İlköğretim eğitimini Ted Ankara Kolejinde tamamladıktan sonra 2019 yılında Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden burslu olarak mezun oldu. 2020 yılında avukatlık stajını tamamladıktan sonra Oxford ve Brighton’da dil eğitimi aldı. İkinci dil olarak İngilizce’ye hakimdir. 2022 yılından itibaren Ömer Durak Hukuk Bürosu’nda çalışmalarına avukat olarak devam etmektedir.

Barış Can Eşsizoğlu
Avukat

2022 yılında Bahçeşehir Üniversitesi’nden onur öğrencisi olarak mezun oldu. İkinci dil olarak İngilizce’ye hakimdir. 2022 yılından itibaren Ömer Durak Hukuk Bürosu’nda çalışmalarına stajyer avukat olarak devam etmektedir.

Başvuru Formu

Bize Ulaşın